image 56

Spolszczenie gry OMORI

OMORI to niesamowita gra, która porusza serce i umysł gracza, a teraz, dzięki nieoficjalnemu spolszczeniu od Studio Kiełkun, możesz doświadczyć tego niezwykłego tytułu w języku polskim. Poniżej znajdziesz szczegółowy poradnik, jak pobrać i zainstalować spolszczenie do wersji Steam.

Pobieranie spolszczenia OMORI

Najnowszą wersję spolszczenia można pobrać klikając w poniższy link: POBIERZ SPOLSZCZENIE. Upewnij się, że masz wystarczająco dużo miejsca na dysku, ponieważ plik waży 136 MB, a po wypakowaniu zajmuje 983 MB.

image 57

Spolszczenie na różnych systemach

Spolszczenie działa na systemach Windows, Linux oraz SteamOS (Steam Deck), co oznacza, że niezależnie od platformy, na której grasz, możesz cieszyć się grą po polsku.

Instalacja narzędzi

Przed rozpoczęciem instalacji spolszczenia, upewnij się, że masz zainstalowany program typu WinRAR, WinZIP, 7Zip itp. To narzędzie może być niezbędne do rozpakowania plików.

Krok po kroku: Instalacja OneLoadera

  1. Odwiedź stronę github.com i pobierz najnowszą wersję OneLoadera (obecnie 1.4) z plikiem OneLoader-1.4.zip.
  2. Otwórz lokalizację gry, wejdź na stronę OMORI w swojej bibliotece Steam, kliknij prawym przyciskiem myszy na grę, wybierz Właściwości (Properties) → Zainstalowane pliki (Installed Files) → Przeglądaj… (Browse…). Sprawdź, czy adres otwartego folderu jest podobny do „C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\OMORI”.
  3. Wypakuj plik OneLoader-1.4.zip, umieść wypakowaną zawartość (folder www) w folderze z plikami gry. Wybierz opcję Zamień pliki w miejscu docelowym.
  4. Uruchom grę, aby upewnić się, że OneLoader został zainstalowany pomyślnie.

Instalacja modyfikacji (spolszczenia)

  1. Wyłącz uruchomioną uprzednio grę.
  2. Pobierz plik .zip zawierający modyfikację (spolszczenie), umieść go w folderze www/mods w lokalizacji OMORI, np. „C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\OMORI\www\mods”. Nie wypakowuj pliku .zip.
  3. Uruchom grę i w razie konieczności włącz modyfikację w sekcji MODS w opcjach gry.

Gotowe do rozgrywki!

Spolszczenie zostało pomyślnie zainstalowane, a teraz możesz cieszyć się OMORI w języku polskim.

Nasza ocena jakości
Ocena użytkowników:
[Oddanych głosów: 2 Średnia ocena: 3]

Podobne gry

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *