oblivion4 spolszczenie

TES IV: Oblivion GOTY pełne spolszczenie

„The Elder Scrolls IV: Oblivion” to niewątpliwie jedna z najpopularniejszych gier RPG. Wydana pierwotnie w języku angielskim, zapewne wielu polskich graczy pragnie cieszyć się nią w swoim rodzimym języku. Jeżeli jesteś jednym z nich, mam dla Ciebie dobrą wiadomość – spolszczenie jest dostępne i całkiem proste do zainstalowania! Oto, jak krok po kroku zainstalować spolszczenie do „TES IV: Oblivion”.

Krok 1: Pobierz Spolszczenie

Zacznijmy od podstaw – musisz pobrać spolszczenie. Spolszczenie do gry „TES IV: Oblivion” możesz pobrać z tego linku. Kliknij w link, a następnie postępuj zgodnie z instrukcjami na stronie, aby pobrać pliki spolszczenia.

Krok 2: Zainstaluj Oblivion

Jeżeli jeszcze tego nie zrobiłeś, teraz jest idealny moment, aby zainstalować grę „TES IV: Oblivion”. Możesz to zrobić za pomocą swojej ulubionej platformy dystrybucji cyfrowej, takiej jak Steam czy GOG.

Krok 3: Otwórz Pliki Lokalne Gry

Następnie musisz wejść w pliki lokalne gry. Jak to zrobić, zależy od platformy, na której zainstalowałeś grę, ale generalnie powinieneś szukać opcji „Przeglądaj pliki lokalne” lub „Otwórz folder lokalny”.

oblivion po polsku

Krok 4: Skopiuj Pliki Spolszczenia

Teraz musisz skopiować pliki spolszczenia do folderu z zainstalowaną grą. Pliki spolszczenia, które wcześniej pobrałeś, powinny zawierać folder o nazwie „Data” oraz kilka innych plików. Skopiuj wszystko do folderu z grą „TES IV: Oblivion”.

Krok 5: Włącz Spolszczenie w Grze

Ostatnim krokiem jest włączenie spolszczenia w samej grze. Uruchom „TES IV: Oblivion” i przejdź do sekcji „Pliki danych/Data files”. Tam powinieneś zobaczyć plik „Oblivion_PL.esp”. Zaznacz go, aby włączyć ładowanie tego pliku podczas uruchamiania gry.

Gratulacje, twoja gra „TES IV: Oblivion” jest teraz w pełni spolszczona! Teraz możesz cieszyć się przygodami w Cyrodiil w swoim rodzimym języku. Spolszczenie działa w wersji Steam i GOG. Miłej gry 🙂

Link do spolszczenia

Nasza ocena jakości
Ocena użytkowników:
[Oddanych głosów: 2 Średnia ocena: 1]

Podobne gry

3 komentarze

  1. Hmm chyba coś (mi) nie działa.
    Zrobiłem wszystko jak wg. instrukcji, skopiowałem pliki, menu jest przetłumaczone, gra po odpaleniu też, ale nie ma polskich znaków – „ź” w ogóle się nie wyświetla, „ść” razem daje dziwne znaki etc. Czy to kwestia systemu? mam polską wersję systemu, ale może muszę coś zmienić w ustawieniach, by się te znaki poprawnie wyświetlały?
    Wersja GOG (skusiła mnie cena 9zł :D).
    Będę wdzięczny za poradę jak prawidłowo wyświetlić polskie znaki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *