yakuza0 popolsku

Yakuza 0 spolszczenie

Yakuza 0 nie otrzymała oficjalnego spolszczenia. Gra została wydana z angielskimi napisami oraz oryginalnym japońskim dubbingiem, co niektórym graczom może sprawiać trudności w zrozumieniu fabuły.

Na szczęście polscy fani gry pracują nad pełnym spolszczeniem gry Yakuza 0 na PC w wersji Steam. Pisząc ten wpis w kwietniu 2023 roku, spolszczenie nie jest jeszcze gotowe, ale obejmuje 8 pierwszych rozdziałów.

Więcej informacji o spolszczeniu pod linkiem: https://www.nexusmods.com/yakuza0/mods/597

Yakuza 0

Yakuza 0 to japońska gra akcji i przygodowa stworzona i wydana przez Sega. Jest to prequel serii Yakuza, a jego premiera odbyła się na konsoli PlayStation 3 w 2015 roku w Japonii. W 2017 roku gra została wydana na PlayStation 4, a w kolejnych latach pojawiła się również na platformach Xbox One, Windows i Xbox Game Pass.

Yakuza 0 zabiera graczy do fikcyjnej dzielnicy Kamurocho w Tokio oraz Sotenbori w Osace, w latach 80. XX wieku. Głównymi bohaterami są Kazuma Kiryu i Goro Majima, którzy zostają wplątani w walkę o kontrolę nad nielegalnymi interesami w japońskim półświatku. Gracze mogą odkrywać otwarty świat, uczestniczyć w rozmaitych misjach pobocznych, minigierkach oraz rozwijać swoje postacie, zdobywając nowe umiejętności i techniki walki.

Yakuza 0 zyskała uznanie zarówno wśród graczy, jak i krytyków, dzięki swojemu porywającemu scenariuszu, dobrze opracowanym postaciom, rozbudowanej rozgrywce oraz atmosferze, która oddaje klimat Japonii lat 80.

Nasza ocena jakości
Ocena użytkowników:
[Oddanych głosów: 2 Średnia ocena: 4.5]

Podobne gry

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *