Quiplash po polsku

Quiplash (Jackbox Party Pack) spolszczenie

Quiplash to jedna z najbardziej popularnych gier z serii Jackbox Party Pack. W grze tej uczestnicy tworzą własne odpowiedzi na różne pytania, a następnie głosują na najlepszą odpowiedź. Wszystko to w zabawnej, konkurencyjnej atmosferze. Jednak dla wielu polskich graczy barierą może być język – oryginalnie gra jest dostępna w wersji angielskiej. Na szczęście istnieje jedno fanowskie spolszczenie Quiplash, co znacznie podnosi komfort rozgrywki w Quiplash.

Spolszczenie do Quiplash

Pobierz “Spolszczenie do Quiplash”

fv1yc8vajrvl.html – Pobrano 284 razy – 178,00 B

Oto instrukcja, jak zainstalować spolszczenie:

  1. Pobierz paczkę plików ze spolszczeniem i rozpakuj je z pliku .zip.
  2. Przejdź do folderu, w którym zainstalowana jest gra. Domyślna ścieżka to: steamapps > common > Quiplash.
  3. W folderze Quiplash, znajdź podfolder o nazwie content.
  4. Wklej tutaj pobrane pliki spolszczenia.

Dlaczego warto spolszczyć Quiplash?

  1. Lepsza komunikacja: Wielu graczy woli korzystać z gier w swoim ojczystym języku, co ułatwia zrozumienie zasad i treści przedstawianej w grze.
  2. Większy komfort rozgrywki: Znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym nie jest powszechna w Polsce. Spolszczenie gry pozwala na swobodną zabawę bez konieczności korzystania z słownika czy translatora.
  3. Więcej humoru: Quiplash polega na humorze i kreatywności. Znając dobrze język, w którym gra się odbywa, gracze mogą tworzyć bardziej błyskotliwe i zabawne odpowiedzi.

Pozostałe gry z paczek Jackbox Party Pack 1-9 niestety nie zostały spolszczone. Większość paczek jest tylko po angielsku, a niektóre części dostały ostatnio wersje: francuską, włoską, niemiecką i hiszpańską. Deweloperzy napisali też, że kolejne Jackbox Party Pack-i mogą dostać jeszcze inne wersje językowe, jednak raczej nie ma co liczyć na spolszczenia już wydanych gier.

Nasza ocena jakości
Ocena użytkowników:
[Oddanych głosów: 0 Średnia ocena: 0]

Podobne gry

1 Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *