walking dead spolszczenie

The Walking Dead: The Telltale Definitive Series – spolszczenie

Oficjalne spolszczenie do kolekcji gier TWD: The Walking Dead: The Telltale Definitive Series nigdy nie powstało, ale na szczęście mamy wspaniałą grupę polskich tłumaczy GPP, którzy spolszczyli wszystkie części tych gier. Spolszczenie działa z wersją gry na Steam, Epic Games i GOG.

Pobierz “Spolszczenie do The Walking Dead”

kymhx8lm4w8z.html – Pobrano 751 razy – 178,00 B

Instalacja spolszczenia The Walking Dead: Edycja Definitywna

 • Upewnij się, że na twoim komputerze zainstalowano grę The Walking Dead: The Telltale Definitive Series.
 • Pobierz spolszczenie do gry.
 • Rozpakuj pliki spolszczenia do folderu Archives znajdującego się w głównym katalogu gry.
 • Po zakończeniu rozpakowywania plików z tłumaczeniem, możesz bez przeszkód uruchomić grę.

The Walking Dead: The Telltale Definitive Series to kolekcja zawierająca wszystkie sezony oraz dodatki do kultowej gry przygodowej opracowanej przez Telltale Games, której fabuła opiera się na popularnym komiksie i serialu telewizyjnym „The Walking Dead”. Definitive Series stanowi kompletną opowieść, w której decyzje gracza wpływają na kształtowanie historii i dalsze losy bohaterów.

Gra wyróżnia się przede wszystkim swoim podejściem do narracji i interaktywności. The Walking Dead: The Telltale Definitive Series pozwala graczom na zanurzenie się w postapokaliptycznym świecie, gdzie muszą podejmować trudne decyzje, które mają bezpośredni wpływ na rozwój fabuły oraz relacje z innymi postaciami. Ważnym aspektem gry jest także rozwijanie relacji międzyludzkich w trudnych warunkach oraz konfrontowanie się z etycznymi dylematami.

The Walking Dead – chronologia gier

W jakiej kolejności powinniśmy grać w gry z serii The Walking Dead? Odpowiednia chronologia jest według dat wydania gier, czyli:

 • The Walking Dead: Sezon 1 (2012)
 • Dodatek 400 Dni (2013)
 • The Walking Dead: Sezon 2 (2013-2014)
 • The Walking Dead: Michonne (2016)
 • The Walking Dead: Nowa Granica (2016-2017)
 • The Walking Dead: A New Frontier (2018-2019)

The Walking Dead: The Telltale Definitive Series – co zawiera kolekcja

W skład kolekcji The Walking Dead wchodzą cztery główne sezony gry:

 1. The Walking Dead: Season One – opowiada historię Lee Everetta, mężczyzny skazanego za zbrodnię, który próbuje ochronić małą dziewczynkę, Clementine, przed zagrożeniami ze strony zarówno żywych, jak i nieumarłych.
 2. The Walking Dead: Season Two – kontynuuje opowieść o Clementine, która musi stawić czoła kolejnym przeciwnościom i uczyć się przetrwania w brutalnym świecie.
 3. The Walking Dead: A New Frontier – przedstawia historię Javiera Garcii, który próbuje ocalić swoją rodzinę w trakcie apokalipsy zombie, jednocześnie zawiązując sojusz z dorosłą już Clementine.
 4. The Walking Dead: The Final Season – zamyka sagę o Clementine, skupiając się na jej dalszych losach oraz ostatecznym starciu z niebezpiecznymi wrogami.

Oprócz głównych sezonów, The Telltale Definitive Series zawiera również dodatki, takie jak:

 • The Walking Dead: 400 Days – składający się z pięciu krótkich epizodów, przedstawiających losy różnych postaci podczas pierwszych 400 dni apokalipsy zombie.
 • The Walking Dead: Michonne – miniseria skupiająca się na przygodach Michonne, jednej z głównych postaci z komiksów i serialu, której historię prowadzimy równolegle do wydarzeń z głównych sezonów gry.

Definitive Series oferuje również usprawnienia techniczne oraz graficzne względem pierwotnych wydań gry, takie jak poprawione oświetlenie, tekstury, animacje czy dźwięki. Polska wersja działa z tymi wszystkimi dodatkami.

Nasza ocena jakości
Ocena użytkowników:
[Oddanych głosów: 1 Średnia ocena: 5]

Podobne gry

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *