image 82

Spolszczenie do NieR: Automata

Mam dla was świetną nowinę – teraz możecie cieszyć się grą Nier: Automata po polsku! Oryginalnie gra nie była dostępna w naszym języku, ale dzięki nieustraszonym bohaterom z naszej społeczności, mamy teraz spolszczenie.

Syn Spawacza i LenaArashi połączyli siły, żeby uczynić Nier: Automata bardziej dostępnym dla polskich graczy. Co to oznacza dla was? Teraz możecie zanurzyć się w fascynujący świat gry, z pełnym zrozumieniem fabuły i dialogów.

Spolszczenie do Nier: Automata działa w wersji gry Steam i Xbox Game Pass.

Link do spolszczenia

Jeżeli chcecie pobrać spolszczenie, wystarczy skorzystać z linku powyżej.

Instalacja spolszczenia NieR Automata

  1. Rozpakuj paczkę plików do katalogu „Data”. Standardowo ścieżka to: C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\NieRAutomata\data
  2. Jeśli nie możesz odnaleźć folderu z grą, postępuj zgodnie z poniższymi krokami: a. Otwórz program Steam. b. Przejdź do Biblioteki. c. Kliknij prawym przyciskiem myszy na ikonie NieR:Automata™. d. Wybierz opcję Właściwości. e. Przejdź do zakładki Pliki Lokalne. f. Kliknij na przycisk „Przeglądaj pliki lokalne”.

To ważne, bo pokazuje, że społeczność graczy potrafi zdziałać naprawdę fajne rzeczy. Dzięki takim inicjatywom więcej osób może doświadczyć świetnych gier, nawet jeśli nie są one oficjalnie dostępne w ich języku.

Nasza ocena jakości
Ocena użytkowników:
[Oddanych głosów: 3 Średnia ocena: 4.3]

Podobne gry

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *