Spolszczenie RE Village

Resident Evil Village spolszczenie

Gra od CAPCOM – Resident Evil Village została oryginalnie wydana bez polskiej wersji językowej na wszystkie platformy, w tym Steam PC. Do tej pory nie doczekaliśmy się oficjalnego spolszczenia. Na szczęście w połowie 2021 powstało fanowskie spolszczenie bardzo dobrej jakości.

Autorem spolszczenia do Resident Evil Village jest użytkownik grajpopolsku Viuys. Spolszczenie do Resivent Evil Village zawiera też polonizację rozszerzenia Winters’ Expansion. Do instalacji spolszczenia wymagany jest Fluffy Mod Manager 5000. Można go pobrać stąd. Jak zagrać w Resident Evil Village po polsku? Przejdźmy do instalacji polonizacji.

Jak zainstalować spolszczenie do Resident Evil Village?

Pobierz paczkę z mod managerem, a także spolszczenie z linku poniżej.

Rozpakuj paczkę z mod manager-em, a następnie odpal go klikając w modmanager.exe i wybierz z listy gier Resident Evil Village. Teraz mod manager wczyta pliki gry, co zajmie moment. Następnie wejdź w Options -> Open mod folder i rozpakuj zawartość Resident Evil Village – spolszczenie.zip do tego folderu. Kolejno wróć do mod managera i kliknij mod list -> refresh mod list. Na liście pojawi się pozycja „spolszczenie do Resident Evil Village” – kliknij w to. To wszystko, teraz możesz włączyć grę przez „launch game” lub normalnie odpalić grę przez Steam.

Pobierz “Spolszczenie do Resident Evil Village”

go6ix2cva2rp.html – Pobrano 2305 razy – 178,00 B
Nasza ocena jakości
Ocena użytkowników:
[Oddanych głosów: 3 Średnia ocena: 3.3]

Podobne gry

3 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *