dead space 2 po polsku

Dead Space 2 spolszczenie

Dead Space 2 to jedna z tych gier, które wciągają od pierwszej chwili, ale co zrobić, gdy chcemy doświadczyć jej w pełni po polsku, a producent nie dostarcza oficjalnej polonizacji? Na szczęście istnieje rozwiązanie, dzięki któremu możemy cieszyć się napisami w języku polskim. Przedstawiamy przewodnik krok po kroku, jak spolszczyć Dead Space 2 na platformie Steam.

Pobieranie Spolszczenia do DS2

Rozpocznij od pobrania spolszczenia wraz z instrukcją instalacji z tego linku. Pamiętaj, żeby wybrać odpowiednią wersję spolszczenia, zgodną z Twoją edycją gry.

Instalacja Spolszczenia

 1. Zmiana Nazw Plików .DAT W głównym folderze z grą znajdź pliki w formacie .DAT i zmień ich nazwy zgodnie z poniższą listą:
  • DS2DAT0.DAT -> DS2DAT1.DAT
  • DS2DAT1.DAT -> DS2DAT2.DAT
  • DS2DAT6.DAT -> DS2DAT7.DAT
  • DS2DAT7.DAT -> DS2DAT8.DAT
  • DS2DAT8.DAT -> DS2DAT9.DAT
  • DS2DAT9.DAT -> DS2DAT10.DAT
 2. Rozpakowanie Pliku DS2DAT0.DAT Rozpakuj plik DS2DAT0.DAT do głównego folderu z grą. To ważny krok, który pozwoli na wczytanie polskich napisów.

To wszystko

Po wykonaniu powyższych kroków, możesz cieszyć się Dead Space 2 w wersji z polskimi napisami. Teraz fabuła i dialogi będą bardziej zrozumiałe dla polskich graczy, dodając jeszcze więcej emocji do już intensywnej atmosfery tej horrorowej przygody.

Nasza ocena jakości
Ocena użytkowników:
[Oddanych głosów: 1 Średnia ocena: 1]

Podobne gry

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *