symulator trenera tenisa

Tennis Manager 2024 – pierwszy kontakt z grą

Tennis Manager 2024 to najnowsza odsłona menadżera akademii tenisowej. Taki FM ale z tenisem w tle. Czy warto w to zagrać?

Pierwsze kroki w grze były zaskakująco łatwe. Intuicyjny interfejs i bogate menu opcji szybko oswoiłem, poznając wachlarz dostępnych narzędzi i mechanik. Już na starcie gra rzuciła mi wyzwanie w postaci rozbudowy infrastruktury akademii, rekrutacji trenerów i opracowywania planów treningowych.

Mechanika zarządzania okazała się rozbudowana i wymagająca strategicznego myślenia. Musiałem dbać o finanse akademii, negocjować kontrakty z zawodnikami, optymalizować treningi i dokonywać trafnych wyborów taktycznych podczas turniejów. Gra nie oszczędzała mi wyzwań, stawiając przed trudnymi decyzjami, które miały realny wpływ na wyniki moich podopiecznych.

Z czasem moi zawodnicy rozwijali się pod okiem doświadczonych trenerów, a ich umiejętności rosły w oczach. Ich precyzyjne uderzenia, przemyślana taktyka i determinacja na korcie napawały mnie dumą i utwierdzały w przekonaniu, że obrałem właściwą drogę.

image 30

Kulminacją wysiłków stał się prestiżowy turniej juniorski. Adrenalina sięgała zenitu, a ja z zapartym tchem obserwowałem każdy mecz moich podopiecznych. Ich talent i ciężka praca zaowocowały zwycięstwem, a ja po raz pierwszy poczułem smak prawdziwego sukcesu jako menadżer.

Tennis Manager 2024 to nie tylko gra o zarządzaniu, ale również o emocjach. To opowieść o wzlotach i upadkach, o wytrwałości i nagrodzie w postaci zwycięstwa. To podróż do świata tenisa, gdzie pasja miesza się z rywalizacją, a każdy mecz to historia sama w sobie.

image 31

Jako świeżo upieczony gracz w tym gatunku, jestem zachwycony głębią i realizmem Tennis Manager 2024. Gra wciąga niczym dobrze zagrana piłka tenisowa, a wyzwanie, jakie niesie ze sobą, motywuje do ciągłego doskonalenia swoich umiejętności. Jestem przekonany, że kolejne godziny spędzone na kortach Tennis Manager 2024 przyniosą mi jeszcze więcej emocji i satysfakcji.

Rozgrywka
Grafika
Dźwięk
Przyjemność z gry

Ocena: 8/10

Uwagi:

  • Gra jest dostępna na platformie PC (Windows, macOS, Linux).
  • Cena gry to obecnie 166,49zł dzięki premierowej zniżce na Steam.
  • Gra nie ma polskiej wersji językowej.
Nasza ocena jakości
Ocena użytkowników:
[Oddanych głosów: 0 Średnia ocena: 0]

Podobne gry

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *